Weboldal készítés - Digitális Marketing - PPC Kampánykezelés - Google Ads hirdetéskezelés - Facebook hirdetéskezelés - Weboldal készítés - Digitális Marketing - PPC Kampánykezelés - Google Ads hirdetéskezelés - Facebook hirdetéskezelés -

Íme tíz gyakori hiba, amibe belefuthatsz weblap fejlesztés közben Ferencvárosban, ha nem figyelsz eléggé a részletekre:

1. Tervezés kihagyása a gyors ütemű fejlesztés oltárán
A kapkodás csábító, de ha nincs átgondolt roadmap és ütemterv, könnyen elcsúszol határidőkkel, ami frusztrációt okoz mind neked, mind az ügyfélnek.

2. Kulcslépések figyelmen kívül hagyása
Minden projektnek vannak döntő pillanatai: igényfelmérés, prototípus, végleges design. Ezek mellőzése visszalépéseket, plusz munkaórákat és elégedetlen megrendelőt eredményez.

3. SEO és UX optimalizálás elhanyagolása
Ha nem építed be már a kezdetektől a megfelelő metaadatokat, strukturált adatokat és használhatósági teszteket, a keresőben rossz helyezést kapsz, a felhasználók pedig hamar továbbállnak.

4. Reszponzív kialakítás hiánya
Mobilos megjelenítés nélkül ma már elképzelhetetlen egy sikeres felület. Ne hagyd, hogy egy elcsúszó menü vagy letiltott gomb rontsa a konverziót!

5. Biztonsági frissítések elhalasztása
Temérdek open source csomagot használsz? Frissíts rendszeresen, mert a késlekedés komoly sebezhetőségeket hozhat, és adatvesztés lesz a vége.

6. Költséghatékonyság startupoknak szánt tanácsok mellőzése
Kis költségvetés mellett optimalizálnod kell a tárhelyet, a licenceket és a third-party szolgáltatásokat. Ha ezt elmulasztod, a számlák gyorsan elszabadulnak.

7. Gyakori hibák elkerülése helyett improvizáció
A „majd megoldjuk közben” mentalitás instabil kódot és nehezen karbantartható struktúrát eredményez. Jobb előre meghatározott standardokat követni.

8. Frontend és backend integráció hiánya
Ha nem kommunikálnak egymással a csapatok, API-k késnek, adatmodell pontatlan, a funkciók pedig nem működnek zökkenőmentesen. Szervezz heti standupot!

9. Gyors migráció tervezés nélkül
Adatbázis- vagy szerverváltáskor készülj rollback-tervvel és staging környezettel. Egyetlen kimaradt tábla is kiesést okozhat.

10. Automatizált tesztelés mellőzése
Ha nem futtatsz unit, integration vagy end-to-end teszteket, minden új feature beépítésekor eltörhetsz korábbi működéseket. A CI/CD pipeline-ban automata tesztekkel kiküszöbölheted a meglepetéseket.

Ha ezeket a buktatókat elkerülöd, gördülékenyebben fut majd a projekted, elégedettebb leszel te is, és az ügyfeled is. Jó fejlesztést!

Kezdjük el a közös munkát!

Foglalj hozzánk időpontot egy ingyenes, kötelezettségmentes online konzultációra, ahol megismerhetjük egymást és a projekted részleteit. 

Alig várjuk, hogy találkozzunk!